Collection: Shampoo, Conditioner and Styling Products
Indulge in a blend of nourishing ingredients that bring out the natural beauty of your hair. 🚿🌻
-
Sold outRosemary Mint Shampoo Bar
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USDSold out -
Citrus Kissed Flaxseed Hair Gel
Regular price $10.99 USDRegular priceUnit price / per$12.99 USDSale price $10.99 USDSale -
Beautiful Curls Define Hydrating Oil
Regular price $10.99 USDRegular priceUnit price / per$11.99 USDSale price $10.99 USDSale -
Beautiful Curls Define Leave-In Conditioner
Regular price $11.99 USDRegular priceUnit price / per$13.99 USDSale price $11.99 USDSale -
Rosemary Mint Conditioner Bar
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Sold outHoney Oatmeal Conditioner Bar
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USDSold out -
Sold outHoney Oatmeal Shampoo Bar
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USDSold out -
Moisture Luxe (water based)
Regular price From $7.99 USDRegular priceUnit price / per$9.00 USDSale price From $7.99 USDSale -
Sold outRaspberry Kisses Shampoo Bar
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USDSold out -
Coconut Lime Verbena Shampoo Bar
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD -
SaleSilkening Hair Milk
Regular price $12.99 USDRegular priceUnit price / per$15.99 USDSale price $12.99 USDSale -
Sold outRaspberry Kisses Conditioner Bar
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USDSold out -
HydraMax Hair Milk-Boys and Men's Collection
Regular price $12.99 USDRegular priceUnit price / per$15.99 USDSale price $12.99 USDSale -
Lavender Shampoo Bar
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD -
Sold outBeautiful Curls Enhance Defining Gel
Regular price $10.99 USDRegular priceUnit price / per$13.99 USDSale price $10.99 USDSold out -
Sold outScalp Stimulating & Softening Oil
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USDSold out

